Satoko Mijahara: Biogrāfija, Radošums, Karjera, Personīgā Dzīve

Satura rādītājs:

Anonim

Japāņu daiļslidotājs Satoko Mijahara uzstājas vienslidošanā. Sportists ir 2015. gada pasaules čempionāta sudraba medaļnieks. Viņa kļuva par Četru kontinentu čempioni un divkārtējo vicečempioni. Divas reizes meitene uzvarēja valsts sacensībās junioru vidū un četras reizes valsts čempionātā izcīnīja zeltu.

Satoko Mijahara: biogrāfija, radošums, karjera, personīgā dzīve

Japānas vienspēlētājs Satoko Mijahara 2013. gadā ieguva Āzijas kausu.

Ceļa uz uzvarām sākums

Nākamās slavenības biogrāfija sākās 1998. gadā. Bērns piedzima Kioto 26. martā ārstu ģimenē. Tēvs nodarbojās ar plaušu slimību ārstēšanu, māte kļuva slavena kā asins slimību pētniece. Jaunieši tikās slimnīcā, kur abi strādāja.

Viņi oficiāli kļuva par vīru un sievu, un gadu vēlāk viņiem bija meita. Meitene reti redzēja savus vecākus, jo viņi abi visu laiku veltīja darbam slimnīcā. Satoko visas dienas pavadīja bērnudārzā netālu no savas darba vietas. Vecvecāki viņu vakaros aizveda mājās.

Ar četrus gadus vecu bērnu pieaugušie pārcēlās uz Teksasu. Vecāki tika uzaicināti uz ASV, lai pētītu vēža problēmas Hjūstonas universitātē. Pateicoties brīvākam grafikam, vecāki ieguva laiku meitas audzināšanai. Satoko neparādīja nekādu tieksmi uz nākotnes radošumu. Tāpēc tēvs, apmeklējot kādu no tirdzniecības centriem, parādīja mazulim vienkāršākos daiļslidošanas elementus, kur viņi visi devās sevi parādīt.

Meitene lieliski atcerējās stundu un nākamajā vizītē visu atkārtoja pati. Pārsteigti par meitas noslieci uz skaistiem sporta veidiem, pieaugušie viņu aizveda uz daiļslidošanas skolu. Ātra, bet ļoti kautrīga skolniece viņu uzreiz norīkoja uz individuālām nodarbībām. Pamazām sports no parasta hobija pārgāja uz reālā darba kategoriju. Tagad pastāvīgai apmācībai ir pievienoti stingri ierobežojumi.

Jauni panākumi

Trīs gadus vēlāk ģimene atgriezās uzlecošās saules zemē. Mājās Satoko neapturēja daiļslidošanu. Viņa parādīja fenomenālus rezultātus. Jaunais sportists ilgu laiku strādāja, pilnveidojot sarežģītus elementus, un neatlaidīgi noveda slidošanu līdz ideālam. Treneri izbrīnīja, ka meitene ir krietni pārāka par savu vecuma kategoriju. Trīs reizes slidotājs piedalījās sacensībās junioru vidū. 2013. gadā nacionālajā čempionātā Mijahara ieguva bronzu.

Nākamais gads bija debijas laiks Četru kontinentu čempionātā Taipejā. Satoko ne tikai uzvarēja visus konkurentus, bet arī apbūra tiesnešus, izcīnot sudraba medaļu. 2015. gadā Seulā līdzīgā čempionātā meitene atkal kļuva par otro.

Pateicoties pastāvīgajiem treniņiem, sportists kļuva par vienu no pasaules čempionātā Šanhajā pieteiktajiem dalībniekiem. Trešo rezultātu nesa īsa oriģinālprogramma. Slidotājas cerības pārsniedza viņas bezmaksas uzstāšanos. Vēlreiz Satoko ieguva sudraba medaļu. Komandu čempionātā daiļslidotājs kļuva par trešo.

Jaunajā 2015. gada sezonā ASV Mijahara uzvarēja Soltleiksitijā. Mēnesi vēlāk sacensībās Milvoki sacensībās Skate America Grand Prix jaunais daiļslidotājs saņēma bronzu. Grand Prix pēdējais posms Nagano sagādāja viņai zeltu.

Neveiksmes un sasniegumi

Sacensību finālā Barselonā slidotājs necerēja pacelties virs ceturtās pozīcijas. Mijaharai šādas iespējas bija pēc īsās programmas. Tomēr patvaļīgs sniegums meiteni noveda otrajā vietā. Tad bija otrā uzvara valsts čempionātā un izcili čempionāta rezultāti Taivānā.

Bostonā Mijahara tika nosaukta starp 5 labākajiem singliem pasaulē. Tiesneši viņai piešķīra čempionāta Āzijas sportistes titulu. Pirmsolimpiskā sezona sākās ar zelta pasniegšanu Soltleiksitijā, bronzu Federācijas kausā, sudrabu Sapporo Grand Prix. Sportists kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena. Marseļas Lielajā balvā. Atkal Satoko bija pirmais valsts čempionātā.

Trauma neļāva meitenei 2017. gadā startēt kontinenta čempionātā, viņai nācās izlaist pasaules čempionātu un Āzijas turnīru. Tikai līdz gada beigām slidotājs atkal varēja parādīties uz ledus. Viņa pārliecinoši uzstājās mājas sērijā, taču uz pjedestāla nepacēlās. Meitene kļuva par pirmo starp visiem dalībniekiem sacensībās Amerikā.

Daiļslidotājs pārstāvēja valsti finālā Nagojā. Pēc neveiksmes šajā turnīrā līdzjutēji bija priecīgi par uzvaru nacionālajās sacensībās. Kontinentālais turnīrs atnesa bronzu.

Sportists pirms Dienvidkorejas olimpisko spēļu atklāšanas parādīja ļoti labas izredzes. Komandu sacensībās japānieti no godalgotās vietas šķīra vairāki soļi. Valsts izlase pakāpās uz piekto vietu.

Jaunas perspektīvas

Gaidāmajā 2020. gada pasaules čempionātā Mijahara jau ir iekļauta valstsvienībā.

Kopš vasaras meitene ir mainījusi mentoru. Satoko nolēma sarežģīt programmu. Lee Barlell palīdz slidotājam uzlabot viņas lekt tehniku. Mi Hamada paliek oficiālais sportista mentors. Tomēr nav iespējams apmācīt skolēnu, kurš atrodas Kanādā.

Mijahārā ir pārsteidzoša slēpošana. Viņa jūtas lieliska mūzika. Viņas uzstāšanos "Šindlera sarakstā" fani sauc par īstu šedevru.

Mijahara brīvo laiku velta savu prasmju pilnveidošanai. Bieži motivācija uzlabot slidošanas tehniku liek viņai saņemt otro pozīciju. Satoko sapņo par jaunu robežu iekarošanu, perfekti izpildot sarežģītus elementus.

Meitene neplāno runāt par savu personīgo dzīvi. Ventilatori zina, ka slavenajam slidotājam ir māsa. Abi uztur siltas attiecības. Pirms sacensībām fani atbalsta sportisti Instagram lapā, ievietojot viņas bildes no sacensībām. Fani paši izveidoja kontu. Pati Mijahara nevēlas pievērst uzmanību savai ikdienai.