MFM - 2016: Baltkrievijas - Čehijas Spēles Apskats

Dienu pirms jaunā 2016. gada Baltkrievijas jaunatnes hokeja izlasei bija jāaizvada pasaules čempionāta grupu turnīra noslēdzošā spēle. Baltkrievijas komandas sāncenši bija viņu vienaudži no Čehijas.

MFM - 2016: Baltkrievijas - Čehijas spēles apskats

Baltkrievijas izlase ir zaudējusi visas iespējas iekļūt 2016. gada pasaules jaunatnes hokeja čempionāta izslēgšanas spēļu posmā. Savukārt čehiem bija nepieciešama uzvara, lai ieņemtu augstāku vietu B grupā.

Spēle sākās ar Čehijas valstsvienības pārsvaru, taču šī komanda pirmo sitienu mērķī izdarīja tikai pēc 10 minūtēm. Baltkrievijas hokejisti arī neizcēlās ar daudz metieniem pa čehu vārtiem, tomēr iespējas gūt vārtus joprojām bija pie čehu vārtiem. Mača pirmos vārtus čehi guva 16. minūtē, kas gan neizrietēja no tikšanās gaitas. Šimons Stranskis saprata divreiz izeju. Perioda beigās čehi piespieda Baltkrievijas izlasi pie vārtiem, taču rezultāts uz tablo pirms pārtraukuma nemainījās.

Nebija pagājusi pat minūte otrajā periodā, kad Baltkrievijas izlases aizsargs Stepans Falkovskis saprata tikšanos ar vārtsargu. Rezultātu tablo izgaismoja neizšķirtu rezultātu 1: 1. Pēc tam komandas sāka spēlēt atklātu hokeju, ātri pārejot gar vidējo zonu. 31. minūtē Baltkrievija atkal guva vārtus. Jegors Šanovičs realizēja vairākumu. Čehi ātri atbildēja. Pāris minūtes vēlāk Dominiks Lakatos nomainīja klubu ar metienu no zilās līnijas, un rezultāts atkal kļuva vienāds (2: 2). Tomēr Baltkrievijas komanda joprojām paņēma pārtraukumu, izvirzot rezultātu. Kārtējo reizi tika realizēts skaitliskais pārsvars. 38. minūtē Vladislavs Gončarovs ar spēcīgāko metienu no zilās līnijas piespieda Čehijas vārtsargu kapitulēt.

Pēdējās divdesmit minūtēs Čehijas valstsvienība ievērojami palielināja aktivitāti pretinieku vārtu priekšā, kas nesa augļus. 53. minūtē Jiri Smeikals un pāris minūtes vēlāk Radiks Veselijs nodrošināja čehu pārsvaru, gūstot vārtus uz ripas. Rezultātu tablo parādīja skaitļus 4: 3, norādot jauno čehu hokejistu priekšrocības.

Baltkrievijas izlase tikšanās beigās atsauca vārtsargu, taču tas noveda tikai pie Čehijas valstsvienības piektajiem vārtiem. Izcēlās Dominiks Mašins, kurš konstatēja tikšanās gala rezultātu - 5: 3 Čehijas komandas labā.